مشاوره راهنمایی و خرید: 09199192270

مشاوره راهنمایی و خرید: 02188939852

یکی از مهمترین بخش‌های هر کسب و کار تبلیغات است تا بتوانند به پیشرفت‌های چشمگیری دست یابند. در واقع کسب و کارهای گوناگون برای افزایش تعداد مشتریان و همچنین تبلیغ برند خود به تبلیغات نیاز دارند.
امروزه روش‌های مختلفی برای تبلیغات وجود دارد و سازمان‌های گوناگون از شیوه های متنوعی استفاده می ‌کنند. یکی از بهترین و موثر ترین روش‌های تبلیغات استفاده از هدیه تبلیغاتی خواهد بود.

هدایای تبلیغاتی

Promotional gifts

هدایای سازمانی

Faraz Handicraft online store

با توجه به این که امروزه هدایای تبلیغاتی در کشورهای گوناگون رواج بسیار زیادی دارند، تصمیم گرفتیم که در این مطلب پیرامون این موضوع اطلاعاتی را در اختیار شما قرار بدهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون هدایای تبلیغاتی تا پایان با ما همراه باشید.

محصولات هدایای تبلیغاتی

با هر قیمت، هدیه دادیم همیشه!

ویژگی‌های بهترین هدایای تبلیغاتی چیست؟

اگر شما عزیزان نیز قصد تهیه هدایای تبلیغاتی را دارید باید به بهترین ویژگی‌های یک کادو توجه کنید. به عنوان مهمترین خصوصیات یک هدیه تبلیغاتی خاص و جذاب می ‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

هدایای سازمانی

Faraz Handicraft

هدایای تبلیغاتی چیست؟

هدایای تبلیغاتی به هدیه‌هایی گفته می ‌شود که دارای نشان و یا آرم آن کسب و کار هستند. در واقع شما روی آن هدیه می‌ توانید شعار آن برند را ببینید.
این هدیه‌ها به وسیله سازمان‌ها و یا شرکت‌های گوناگون تهیه می ‌شود و بدون هیچ هزینه ‌ای و کاملاً رایگان در اختیار مشتریان و منابع انسانی آن شرکت قرار می‌ گیرند. معمولاً شرکت‌ها از هدایای تبلیغاتی به منظور معرفی کردن کسب و کار خود و آشنا نمودن افراد جامعه با این محصولات و یا خدمات استفاده می ‌کنند.
ممکن است این سوال برای بسیاری از افراد پیش بیاید که چرا هدایای تبلیغاتی در یک کسب و کار اهمیت زیادی دارند؟ در پاسخ باید گفت که اولاً چون این هدیه‌ها موجب افزایش آگاهی افراد جامعه نسبت به آن برند می ‌شود. طبق یک نظرسنجی که در موسسه تبلیغاتی ASI و در سال ۲۰۱۹ انجام شد این نتیجه حاصل گردید که افرادی که این هدایا را دریافت می ‌کنند معمولاً نام برند آن شرکت یا سازمان را به خاطر می ‌سپارند. طبق این تحقیقات حدود ۸۵ درصد از کسانی که این هدیه را دریافت کردند، توانستند که نام آن سازمان را به خاطر بیاورند. بنابراین این هدیه برای یک کسب و کار می ‌تواند بسیار مهم باشد.
یکی دیگر از دلایل اهمیت هدیه تبلیغاتی آن است که موجب بازاریابی شده و آن برند را به طور کامل معرفی خواهد کرد. در واقع هنگامی که شما به مشتریان و یا کارکنان خود هدایای با ارزشی را تقدیم کنید، قطعاً آن هدیه حامل پیام ارزشمندی خواهد شد. آن پیام حاوی برند و سازمان شماست. طبق تحقیقاتی که در سال ۲۰۲۰ انجام گردید افراد از هدایای تبلیغاتی همچون کیف، لباس، کلاه و غیره می ‌توانند حداقل به مدت ۱۸ ماه استفاده کنند. این امر بدین معنی است که برند یک سازمان تا مدت‌های طولانی همراه شخص بوده و با یادآوری آن سبب جذب بسیاری دیگر از اشخاص به آن شرکت خواهد شد.

هدایای سازمانی

Faraz Handicraft

مزایای هدایای تبلیغاتی

اکنون که متوجه شدید هدایای تبلیغاتی شامل چیست به بررسی مزایای آن‌ها خواهیم پرداخت. از مهمترین مزایای این هدایا می ‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • هدیه تبلیغاتی به منظور بازاریابی و معرفی یک سازمان بسیار اثربخش خواهد بود. کادوهایی که به صورت مداوم و مستمر مورد استفاده قرار می‌ گیرند، به عنوان یک تبلیغ دائمی به شمار می ‌روند. به عنوان مثال تقویم و یا سررسید به عنوان هدیه کاربردی محسوب می ‌شود که در طول سال مورد استفاده قرار گرفته و از آن جایی که به طور مداوم در معرض دید افراد است سبب تبلیغ آن برند و سازمان می ‌شود.
 • قطعاً هدیه گرفتن در ذهن افراد تاثیر مثبتی را ایجاد خواهد کرد. طبق تحقیقات علمی انجام شده هدیه تبلیغاتی سبب می ‌گردد که نام و لوگو آن برند در ذهن مخاطب حک شود. قطعاً اگر یک کادو تبلیغاتی از شکل ظاهری خوبی برخوردار باشد و سطح کیفیت آن نیز مطلوب باشد، می ‌تواند حس بسیار خوبی را در ذهن و قلب مخاطب ایجاد نماید.
 • معمولاً هدیه‌های تبلیغاتی بسیار متنوع هستند. در واقع شما این امکان را دارید که با توجه به نوع کسب و کار خود یک کادو بسیار جذاب و مناسب را تهیه نمایید.
 • هدیه دادن سبب ایجاد یک ارتباط موثر بین صاحبان کسب و کار و مشتریان و کارمندان خواهد شد. از طرفی نیز هدیه تبلیغاتی علاوه بر این که سبب افزایش اعتبار برند شما می ‌شود، موجب خواهد شد که وفاداری منابع انسانی و مشتریان به آن شرکت بالا برود.
هدایای سازمانی

Faraz Handicraft

مزایای هدایای تبلیغاتی

اکنون که متوجه شدید هدایای تبلیغاتی شامل چیست به بررسی مزایای آن‌ها خواهیم پرداخت. از مهمترین مزایای این هدایا می ‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

ویژگی‌های بهترین هدایای تبلیغاتی چیست؟

اگر شما عزیزان نیز قصد تهیه هدایای تبلیغاتی را دارید باید به بهترین ویژگی‌های یک کادو توجه کنید. به عنوان مهمترین خصوصیات یک هدیه تبلیغاتی خاص و جذاب می ‌توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • به عنوان مهمترین پارامتر در هنگام تهیه این هدیه می ‌توان به در نظر گرفتن سلیقه مخاطبان و مرتبط بودن آن با کسب و کاری که دارید اشاره کرد. در واقع باید هدیه‌ای را خریداری کنید که علاوه بر زیبا بودن، با آن کسب و کار نیز ارتباط داشته باشد.
 • سطح کیفیت کادو تاثیر بسیار زیادی روی مخاطب خواهد داشت. هدیه‌های بی‌کیفیت نه تنها تاثیر مثبتی روی مخاطبان نخواهند داشت، بلکه سبب کاهش اعتبار آن سازمان و کسب و کار نیز خواهند شد.
 • نوع اعطای هدیه همچنین شکل ظاهری و بسته‌بندی آن نیز سبب ایجاد حسی اثربخش در مخاطب می ‌شود. به این نکته مهم توجه داشته باشید تا ظاهر هدیه دلنشین باشد.
 • تهیه کردن هدایای تبلیغاتی مناسبتی علاوه بر این که به عنوان یک روش بسیار هوشمندانه به شمار می‌ رود، سبب ایجاد ارتباطی عمیق و مستحکم نیز بین هر دو طرف خواهد شد. برای داشتن یک بازاریابی ایده‌آل از فرصت‌هایی مانند روز پزشک، روز پدر، روز مادر و غیره استفاده نمایید.
 • ذکر این نکته حائز اهمیت است که هدیه باید یک حس بسیار خوب را به مخاطب شما منتقل کند. هیچ فرقی ندارد که هدیه شما گران قیمت و یا ارزان قیمت باشد. در واقع تنها چیزی که اهمیت زیادی دارد کاربردی بودن هدیه و نحوه ارائه آن خواهد بود.

در انتخاب یک کادوی تبلیغاتی مناسب باید دو پارامتر تناسب و خلاقیت را در نظر بگیرید. تناسب بدین معنی است که هدیه باید با کسب و کار و فعالیت شما در ارتباط باشد تا میزان اثربخشی آن نیز بالا برود. به عنوان مثال شرکت‌های پزشکی برای تبلیغ برند خود بهتر است که از لوازم مربوط به حوزه سلامت استفاده کنند.

خلاقیت نیز در تهیه این هدیه بسیار مهم است تا بتواند در ذهن مخاطب باقی بماند. به عنوان مثال بهتر است که از لوازم کاربردی، صنایع دستی و غیره جهت هدیه دادن استفاده کنید.

انواع هدایای تبلیغاتی

همان گونه که دریافتید کادوهای تبلیغاتی تنوع بسیار زیادی دارند. این تنوع سبب می ‌شود که شما بتوانید با توجه به کسب و کار خود بهترین آن‌ها را انتخاب نمایید. البته توجه نمایید که هدیه‌ای که انتخاب می ‌کنید باید امکان حک کردن لوگو و همچنین نام تجاری روی آن وجود داشته باشد.

انواع هدیه‌های تبلیغاتی که شما می ‌توانید متناسب با کسب و کار خود انتخاب کنید شامل موارد زیر می ‌گردد.

 • هدیه تبلیغاتی نفیس: به طور کلی هدیه تبلیغاتی نفیس شامل لوازم دستی و انواع صنایع دستی می ‌شود. از آن جایی که این کادوها از کیفیت بالا و طراحی زیبایی برخوردار هستند، به عنوان یکی از بهترین هدایا به شمار می ‌روند.
 • هدیه تبلیغاتی کاربردی: کادوهایی که کاربرد زیادی دارند تحت عنوان هدیه تبلیغاتی کاربردی خوانده می‌ شوند. به عنوان برخی از این هدایا می ‌توان به هدفون، فلش مموری، سررسید، پاور بانک و غیره اشاره کرد.
 • هدیه تبلیغاتی خاص: یکی از بهترین گزینه‌ها برای شرکت‌ها هدیه تبلیغاتی خاص است که شامل ساعت، تابلو و غیره می‌ شود.
 • هدایای مدیریتی: هدایا و ست‌های مدیریتی در گروه کادوهای کلاسیک قرار می ‌گیرند. ست‌ مدیریتی شامل کیف، خودکار، ساعت و غیره خواهد شد که به عنوان یک انتخاب هوشمندانه به شمار می ‌رود.
 • هدیه تبلیغاتی لاکچری: بهتر است که برای مشتریان قدیمی و معتبر خود هدایای لاکچری را انتخاب کنید. در واقع با انتخاب این هدیه شما اعتماد آنان را جلب خواهید کرد. سطح کیفیت و کاربردی بودن هدیه را به هیچ عنوان فراموش نکنید.
 • هدیه تبلیغاتی خلاقانه: همان طور که پیش تر نیز بیان نمودیم در انتخاب یک هدیه خلاقیت اهمیت بسیار زیادی دارد. شما می ‌توانید لوازم دکوری خاص و یا حتی انواع عطر و ادکلن و خوراکی را انتخاب نمایید.
 • هدایای تبلیغاتی مخصوص همایش: یکی از بهترین موقعیت‌هایی که می ‌توانید این هدایا را به مخاطبان خود تقدیم کنید همایش‌ها خواهد بود. لوح تقدیر، تندیس و حتی انواع بروشور و کارت ویزیت از بهترین هدایای مخصوص همایش و ورکشاپ است.
 • پوشاک و پارچه: تهیه هدیه مستلزم پرداخت هزینه بسیار زیاد نخواهد بود. شما می ‌توانید لباس و یا حتی یک کیف که از قیمت مناسبی نیز برخوردار هستند به عنوان هدیه انتخاب کنید. این هدایا حتی می ‌توانند نسبت به کادوهای لوکس، اثربخشی بیشتری داشته باشند.

نتیجه‌ نهایی

هدایای تبلیغاتی به کادوهایی اطلاق می ‌شود که سازمان‌های مختلف به منظور تبلیغ کردن برند و یا کسب و کار خود به مخاطبانشان تقدیم می ‌کنند.

قطعاً هدیه دادن روابط قلبی و عاطفی مستحکمی را بین طرفین ایجاد خواهد کرد. شما عزیزان در هنگام خرید یک هدیه تبلیغاتی باید جوانب مختلفی را در نظر بگیرید.

یک هدیه تبلیغاتی مناسب از ویژگی‌های خاصی برخوردار است که در این مقاله به طور کامل بیان کردیم. این کادوها تنوع بسیار زیادی دارند و شما می ‌توانید با توجه به نیاز خود و بودجه‌ای که در دست دارید بهترین نمونه آن را انتخاب کنید.

انواع هدایای تبلیغاتی

انواع هدیه‌های تبلیغاتی که شما می ‌توانید متناسب با کسب و کار خود انتخاب کنید شامل موارد زیر می ‌گردد.

نتیجه‌ نهایی

هدایای تبلیغاتی به کادوهایی اطلاق می ‌شود که سازمان‌های مختلف به منظور تبلیغ کردن برند و یا کسب و کار خود به مخاطبانشان تقدیم می ‌کنند.
قطعاً هدیه دادن روابط قلبی و عاطفی مستحکمی را بین طرفین ایجاد خواهد کرد. شما عزیزان در هنگام خرید یک هدیه تبلیغاتی باید جوانب مختلفی را در نظر بگیرید.
یک هدیه تبلیغاتی مناسب از ویژگی‌های خاصی برخوردار است که در این مقاله به طور کامل بیان کردیم. این کادوها تنوع بسیار زیادی دارند و شما می ‌توانید با توجه به نیاز خود و بودجه‌ای که در دست دارید بهترین نمونه آن را انتخاب کنید.

هدایای سازمانی

Faraz Handicraft

برای آن که بتوانید بهترین انتخاب را برای هدایای سازمانی داشته باشید، اول باید از افراد و جایگاه آن ها اطلاعات کافی داشته باشید و نسبت به آن ها برای تهیه هدایا اقدام نمایید. سپس با توجه به بودجه مدنظر برای خرید هدایا، از میان محصولات مختلف در بازه بودجه تعیین شده، محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید. توجه به کیفیت درکنار در نظر گرفتن قیمت بسیار حائز اهمیت است.

ظروف فیروزه کوبی و پرداز و ست های اداری خاتم کاری از پرفروش های فروشگاه فرازهنر می باشد.

بله، در فروشگاه فرازهنر این امکان قرارداده شده است که بر اساس سلیقه و خواسته مشتری، بسته های پیشنهادی به صورت شخصی سازی شده برای ایشان تولید و ارائه گردد.

صنایع دستی ، با توجه به سابقه تاریخی و فرهنگی ایران ، از دیرباز مورد توجه مردم بوده است. هدیه دادن این محصولات که با دقت و مهارت مثال زدنی توسط استادکار، به زیبایی و کیفیت هر چه تمام تر تولید می گردند، نشانه ی احترام و ارزش قائل شدن برای دریافت کننده‌ی هدیه است.

فراز هنر

میدان فردوسی، خیابان انقلاب، خیابان نجات الهی، بعد از صندوق بازنشستگی کشوری بن بست مهدی پلاک ۵

مشاوره راهنمایی و خرید
09199192270
02188939852
02188900355 

طراحی شده در آژانس تبلیغاتی نوان 

طراح و مجری: مهندس رامین علیزاده (09336562772)

تمامی حقوق متعلق به شرکت صنایع دستی فرازهنر می باشد.

فروشگاه
سایدبار
0 علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من
فهرست