مشاوره راهنمایی و خرید: 02188939852

مشاوره راهنمایی و خرید: 02188939852

هدایای سازمانی

شرکت‌ها برای تجلیل و قدردانی از مشتریان، شرکای تجاری، کارمندان و مخاطبان خود، از استراتژی بی‌نظیر هدایای سازمانی بهره‌مند می‌شوند. مسلماً دلایل مهمی وجود دارد که هدایای تبلیغاتی خریداران زیادی دارند. در واقع به‌کارگیری از آنها شیوه‌ای قدرتمند و بانفوذ در جهت ایجاد وفاداری بیشتر میان شرکت و مشتری است.

Faraz Handicraft online store

هدایای سازمانی

هدایای سازمانی بخش جدایی‌ناپذیر و بسیار مهمی از استراتژی بازاریابی و تبلیغات شرکت‌ها محسوب می‌شوند؛ لذا مؤسسات بازرگانی و تجاری ناگزیرند که از این روش در جهت حفظ، ثبات و همچنین هدایت و توسعه سازمان در مسیر دستیابی به اهداف خود بهترین استفاده را ببرند. در این محتوای جذاب انواع هدایای سازمانی، اهمیت آنها و تاثیر هدایای سازمانی را بر کسب و کارها را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

شرکت‌ها برای تجلیل و قدردانی از مشتریان، شرکای تجاری، کارمندان و مخاطبان خود، از استراتژی بی‌نظیر هدایای سازمانی بهره‌مند می‌شوند. مسلماً دلایل مهمی وجود دارد که هدایای تبلیغاتی خریداران زیادی دارند. در واقع به‌کارگیری از آنها شیوه‌ای قدرتمند و بانفوذ در جهت ایجاد وفاداری بیشتر میان شرکت و مشتری است.

عنوان دلخواه

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است …

پک جا قلمی خاتم کاری

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و

پک شکلات خوری خاتم کاری

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و

تی بگ حاتم

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و

هدایای سازمانی مناسب برای آقایان

در اغلب شرکت ها، تعداد آقایان کارمند نسبت به بانوان بیشتر است به همین دلیل بد نیست که هنگام تهیه هدایای اداری، وقت بیشتری برای انتخاب هدایایی که بیشتر با سلایق آقایان هم خوانی دارد، صرف شود.

Faraz Handicraft

انواع هدایای سازمانی

طیف وسیعی از انواع هدایای سازمانی وجود دارد که سازمان‌ها و شرکت‌ها به مناسبت‌های مختلف، برای توسعه اهداف بازاریابی و تبلیغات خود استفاده می‌کنند. به عنوان مثال هدایای مناسبتی برای هدایای نوروزی و اعیاد مذهبی به مشتریان و مصرف کنندگان پیشکش خواهد شد. زیرا باعث یادآوری برند و شناخت بیشتر آن در ذهن مشتری می‌شود در نتیجه میزان وفاداری آنها نیز بیشتر می‌شود.
یکی از کاربردهای اساسی هدایای شرکتی، تجلیل از کارکنان و پرسنل است. هدیه روز کارمند به منظور بالا بردن انگیزه و مشارکت کارکنان و همچنین استحکام روابط میان آنها طراحی و آماده‌سازی شده است. از طرفی هدایای تبلیغاتی مدیریتی نیز فرصتی برای قدردانی از مدیران در تمام سطوحی مدیریتی سازمان‌ها است. آنها تاثیر به سزایی در رهبری و مدیریت بخش‌های مختلف یک شرکت دارند.
همانطور که می‌دانید افراد خاصی وجود دارند که تصمیم‌گیری‌ها، نظرات و حتی کلامشان به طور مستقیم یا غیرمستقیم بر نحوه رشد و عملکرد شرکت یا کسب و کار، اثربخش و سودبخش است. به همین دلیل برای تحکیم روابط با چنین افرادی و ارجمند شمردن آنها، معمولا از هدایای اختصاصی بهره‌جویی می‌شود. این هدایا بسیار ارزشمند، هیجان‌انگیز و لوکس هستند.
مجموعه آراهنر با تلفیق خلاقیت، نوآوری، ایده‌پردازی و هنر توانسته است هدایای بسیار جذابی را به نام ، هدایای تبلیغاتی خلاقانه برای مخاطبانی که به دنبال سورپرایزکردن و خوشحال کردن دیگران هستند، طراحی و تهیه نماید. این هدایا بسیار شیک، کاربردی، مفید و با کیفیت و تلفیقی از هنر و  صنایع دستی ایرانی هستند به طوری که مصرف‌کننده همیشه و روزانه می‌تواند از آن استفاده نماید.

Faraz Handicraft

هدایای سازمانی مناسب برای خانم ها

امروزه در اغلب سازمان های دولتی و خصوصی، تعداد زیادی از خانم ها حضور و فعالیت دارند و گاهی حتی شمار آن ها از آقایان هم بیشتر است؛ هم چنین مقادیر قابل توجهی از مشتریان، مخاطبان و همین طور شرکای سازمان های مختلف را خانم ها تشکیل می دهند بنابراین لازم است که هدایایی تهیه شود که برای این گروه مناسب و مطابق با سلیقه بانوان باشد اگر چه می‌گویند پی بردن به سلیقه خانم‌ها سخت است ولی با انتخاب درست هدیه سازمانی می‌توانید این مشکل را حل کنید تا از این طریق تأثیرگذاری هدایای سازمانی را افزایش داد. از جمله هدایای ارزشمندی که می‌توانید برای این گروه از کارمندان خود تهیه کنید می‌توان به صنایع دستی ایرانی از جمله میناکاری و ترمهاشاره کرد که زیبایی و جذابیت خاص خود را دارند.

در هنگام انتخاب هدیه سازمانی برای زنان به این نکته توجه کنید که هدیه شما تا چه حد برای ایشان کاربردی خواهد بود زیرا به طور کلی خانم ها هدایایی را بیشتر دوست دارند که صرفاً بتوانند برای منظور شخصی از آن استفاده کنند.
هم چنین هنگام خرید هدیه به این نکته نیز توجه داشته باشید که خانم ها را با توجه به رنج سنی و همین طور وضعیت تحصیلی و وضعیت تاهل و… در گروه های مختلف قرار دهید؛ با این کار نه تنها خرید هدیه تبلیغاتی سازمانی برای خود شما آسان تر خواهد شد؛ بلکه می توانید هدایایی سودمندتر و تاثیرگذارتری تهیه کنید.

از جمله هدایای سازمانی مناسب خانم ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کیف پول زنانه:این هدیه زیبا با استفاده از پارچه قلمکار تولید شده است و جلوه و نمایی خاص و استثنایی دارد و البته در طرح ها و رنگ های متفاوت موجود است و در یک بسته بندی شیک عرضه می شود.
  • بسته قلمدان مینا روی سفال، قلمکار، کیف پول چرم و دیوان حافظ یک هدیه ترکیبی فوق‌العاده جذاب و خاص برای خانم ها است. این مجموعه زیبا می‌تواند یک هدیه فوق‌العاده سازمانی و تبلیغاتی هم محسوب شود.

به طور کلی ایده‌ های زیادی برای قدردانی از آقایان وجود دارد. مسلماً استفاده از هدایای سازمانی که به صورت درست برای آقایان انتخاب شود، می تواند وسیله ای باشد که از آن طریق هم از آن ها تشکر کرد و هم مشوقی باشد برای این که فرد مورد نظر مسئولیت خود را بهتر انجام دهد. به فکر نقش‌ های بهتر و کلیدی ‌تر در شرکت و سازمان باشد و اساساً زمان و استعدادهای خود را بر مبنای بلند مدت ‌تری سرمایه‌گذاری کند.
هدایای مناسبتی گزینه مناسبی است که به کارمندان خود یادآور شوید که ‌وجود آنها برای سازمان چقدر مهم و ارزشمند است به طور مثال خرید هدیه روز مرد برای کارمندان، مزایای زیادی برای کسب‌وکارها دارد. این کار می‌تواند باعث افزایش رضایت مشتریان، بالا بردن بهره‌وری، رضایتمندی کارمندان و افزایش مشارکت و همکاری آنها شود.

بهتر است هدایای سازمانی را به آقایان اهدا کنیم جزو هدایای کاربردی باشد، مانند:

  • دیوان اشعار نفیس روان نویس یوروپن: این هدیه ترکیبی از دیوان حافظ و یک روان نویس و کتاب گلستان سعدی با چاپ نفیس است و محتویات درون آن در یک جعبه چوبی با دکوپاژ نقاشی سنتی عرضه می شود.
  • هدیه چام ویژه آرا هنر: این هدیه یک بسته بندی را روکش نمدی است که محتویات آن یک بسته فلاسک نمدی، دو عدد لیوان مسی، دو عدد زیر لیوانی نمدی، دمنوش با طعم‌های مختلف و کمی مویز  است. از روکش نمدی برای گرم نگه داشتن نوشیدنی استفاده شده است.

برای آن که بتوانید بهترین انتخاب را برای هدایای سازمانی داشته باشید، اول باید از افراد و جایگاه آن ها اطلاعات کافی داشته باشید و نسبت به آن ها برای تهیه هدایا اقدام نمایید. سپس با توجه به بودجه مدنظر برای خرید هدایا، از میان محصولات مختلف در بازه بودجه تعیین شده، محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید. توجه به کیفیت درکنار در نظر گرفتن قیمت بسیار حائز اهمیت است.

ظروف فیروزه کوبی و پرداز و ست های اداری خاتم کاری از پرفروش های فروشگاه فرازهنر می باشد.

بله، در فروشگاه فرازهنر این امکان قرارداده شده است که بر اساس سلیقه و خواسته مشتری، بسته های پیشنهادی به صورت شخصی سازی شده برای ایشان تولید و ارائه گردد.

صنایع دستی ، با توجه به سابقه تاریخی و فرهنگی ایران ، از دیرباز مورد توجه مردم بوده است. هدیه دادن این محصولات که با دقت و مهارت مثال زدنی توسط استادکار، به زیبایی و کیفیت هر چه تمام تر تولید می گردند، نشانه ی احترام و ارزش قائل شدن برای دریافت کننده‌ی هدیه است.

فراز هنر

میدان فردوسی، خیابان انقلاب، خیابان نجات الهی، بعد از صندوق بازنشستگی کشوری بن بست مهدی پلاک ۵

مشاوره راهنمایی و خرید
09199192270
02188939852
02188900355 

تمامی حقوق متعلق به فروشگاه صنایع دستی فرازهنر می باشد. | طراحی شده در آژانس تبلیغاتی نوان (مهندس رامین علیزاده)

فروشگاه
سایدبار
0 علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من
فهرست